Novakim

Novakim Hakkımızda

Novakim: Veteriner Hekimlere ve Hayvan Sağlığı Sektörüne Yenilikçi Çözümler

Novakim, kaliteli, etkili ve güvenilir ürünleriyle veteriner hekimlere ve hayvan sağlığı sektörüne en iyi hizmeti sunma misyonuna sahiptir. Avrupa'da sektöründe lider birçok tanınmış şirketin distribütörü olarak, hayvan sağlığı için geniş bir ilaç, dezenfektan ve beslenme ürünleri yelpazesi sunmaktayız.

Başlıca tedarikçilerimiz arasında Vetoquinol (Fransa), Lucta (İspanya), Agrimin (İngiltere), Catalysis (İspanya) ve Obione (Fransa) gibi sektörün önde gelen isimleri bulunmaktadır. Tedarikçi firma ürünleri arasında seçim yaparken yenilikçi, benzersiz, güvenilir, orijinal ve faydalı ürünleri tercih ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını optimum şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Amacımız, veteriner hekimlere ihtiyaç duydukları ürünleri pazarda rekabet edebilecek avantajlarla birlikte hızlı ve etkili bir şekilde sunmaktır. Çözüm üretmeyi şirket politikası olarak benimseyen ekibimiz, müşterilerimizle yakın temas halinde olup, bölgesel ihtiyaçları da karşılayacak ürünleri pazara sunmaktadır.

Novakim olarak; pazarlama, teknik ve satış kadromuzla, ülke genelinde, tüm bölgelerde veteriner hekimlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve gerekli desteği sağlamak için çalışmaktayız. Veteriner hekimler ve hayvan sağlığı sektörüne yönelik yenilikçi çözümler sunmayı sürdüreceğiz.

Bilgi Talep Formu (+90) 533 461 90 27 WhatsApp